Anasayfa

Ürünlerimiz

Yeni sezonun erken hasat

zeytinyağları Niz Olive ile sofralarda yerini almaya başladı.

Memecik türü zeytinle butik ve yüksek üretim teknolojisi eşliğinde zeytinyağı elde eden Niz Olive’in erken hasat ilk ürünleri tüketiciyle buluşmaya başladı.

Sınırlı miktarda üretilen yeni

sezonun ilk “Memecik Erken Hasat Soğuk Sıkım Natürel Sızma Zeytinyağı”, yüksek polifenol seviyesi ve 0,2-0,3 dizem derecesiyle dil üzerinde yoğun hissedilen bir acılık ve genizde hafif yanma hissi bırakırken sofraları eşsiz lezzetiyle taçlandırıyor.

Sadece el ve tarak ile topladığı

zeytinlerle 2022 yılının erken hasadını başlatan Niz Olive, hijyenden ödün vermeden yüksek teknolojiyle ürettiği Memecik Erken Hasat Soğuk Sıkım Natürel Sızma Zeytinyağı’nı tüketicisinin beğenisine sundu.

Erken hasat dönemine özel

olarak sınırlı miktarda üretilen ve eşsiz lezzetini sayısız şifasıyla buluşturan ürün, yüksek polifenol seviyesinin yanı sıra kendine özgü meyvemsi aromasını her damlasında lezzetlerle bütünleştiriyor.

Erken hasattan gelen tazelik sofralara lezzet taşıyor

Zeytinden gelen şifa Niz Olive’in

zeytinyağlı sabununda hayat buluyor.Doğal cilt bakımının sırrı Niz Olive’in zeytinyağlı sabununda Aydın yöresinin yüksek kaliteye sahip zeytinyağlarını kullanıcısıyla buluşturan Niz Olive, kozmetik alanının vazgeçilmezleri arasında yer alan zeytinyağlı sabunuyla da doğal mucize sunuyor.

Niz Olive’in yapay koku, renk

giderici ve atık yağ içermeyen zeytinyağlı sabunu; saç ve yüz kullanıma uygun olup kokusunu zeytinyağının özünden alıyor.Memecik türü zeytinlerden ürettiği zeytinyağı ile sofralara lezzet katan Niz Olive, zeytinyağlı sabunuyla da cilt ve saç bakımına fayda sağlıyor.

İçeriğindeki K, D ve E

vitaminleri ve  mineraller sayesinde cilt lekelerini giderilmesine ve saç dökülmesinin azalmasına yardımcı olan Niz Olive zeytinyağlı sabunu doğal çözüm sunuyor.Saç dökülmesini azaltırken, saçın beyazlamasını da geciktiriyor.Saçların beslenmesine yardımcı olan Niz Olive zeytinyağlı sabunu, dökülmeye karşı da saç köklerini güçlendiriyor.

Cilt hücrelerinin onarılmasına

yardımcı olan sabunun antioksidan içeren yapısı, cildin nefes almasını sağlarken sivilceleri de yok ediyor. Cildin yumuşak ve nemli kalması için gereken E vitaminine sahip zeytinyağlı sabun, siyah nokta oluşumunu da en aza indiriyor.

Niz Olive’den sağlıklı yaşamın

reçetesi: İncir Kürü Zeytinin en doğal halini tüketicisiyle buluşturan Niz Olive, sağlıklı yaşam reçetesinde yer verdiği “incir kürü” ile de pek çok derde deva sunuyor.

Niz Olive’in erken hasat

zeytinyağıve özenle toplanan Germencik inciri ile hazırlanan kür, içerdiği B2, B3, B6, C ve K vitaminleri sayesinde sindirim sistemini düzenliyor.Metabolizmayı da hızlandıran incir kürü, bu sayede kilo verme sürecine de  yardımcı oluyor.

Zinde bir yaşam için en temel

besinlerin başında gelen zeytinyağını Türkiye’nin Avrupa Birliği coğrafi işaretli tek zeytini olan Memecik’ten üreten Niz Olive, şifa deposu incir kürü ile de sağlıklı bir bünyeye kavuşmak isteyenlere reçete sunuyor.

Özel olarak sadece erken

hasatta toplanan zeytinlerden üretilen zeytinyağı ile Germencik’in meşhur doğal incirini aynı kavanozda buluşturan kür, bağırsak florasını düzenlemeye de yardımcı oluyor. Hekimlerin Piri ve Hükümdarı olarak anılan İbn-i Sina’nın asırlar önce yazdığı Küçük Tıp Kitabı’nda da yer alan incir kürü, bağışıklık sistemini güçlendirerek pek çok hastalığa karşı vücudun direncini yükseltiyor.

Binlerce yıldır bu toprakların değeri olan, atalarımızın nimet diyerek saygıyla yaklaştığı zeytinlerden elde edilen zeytinyağı, adeta yeniden keşfedildi.
Ağzının tadını bilenler, zeytinyağını, hangi zeytinden hangi teknikle elde edildiğine ve hazırlanan yiyeceği oluşturan malzemelere, o yiyeceği ne zaman ve nasıl tüketeceğine bakarak seçiyor.
Sağlığına önem verenler, bazen kalbe veya sindirim sistemine, bazen saça ve cilde iyi geliyor diye zeytinyağında şifa arıyor.
Hasattan hasada değişen lezzet nüansları, gurmelerin ve damak tadını önemseyenlerin ilgisine mazhar oluyor.
Sağlıklı, zinde bir yaşam sunan ve en basit yiyeceklere bile büyük bir lezzet bahşeden zeytinyağına “sıvı altın” yakıştırması yapılıyor.
Ne güzel!

Ürünlerimiz