Nizolive Online mağaza
Sepetim 0 items - 0₺ 0
Nizolive Online mağaza
Sepet 0 items - 0₺ 0

Hakkımızda

Ülkemiz topraklarının binlerce yıllık gastronomi, sağlık ve güzellik sırrının en nadide örneklerinden olan zeytine kendi tutkusunu eklemek için 2021 yılında Naipli’den yola çıkan Niz Olive, kurucu ismi Nebi Yorgun’un “en büyük ideali zeytinyağı üretimine yeni bir yorum katmak” fikri ile gelişiyor.

Antik Çağ’ın İyonyalı ozanı Homeros’un “sıvı altın” olarak tanımladığı zeytinyağını kalite ve hijyenle üreterek tüketicisine sunan Niz Olive, tutkuyla sevgisini zeytinyağının her bir damlasıyla buluşturuyor. 0,2-0,3 dizem derecesine sahip yüksek kaliteli lezzetine Türkiye’nin Avrupa Birliği coğrafi işaretli tek zeytin türü olan Memecik türüyle ulaşan Niz Olive zeytinyağları, kendine özgü yoğun meyvemsi aromasını ise özel şişesinde muhafaza ediyor. Üretimin ilk adımından tüketicisiyle buluştuğu o eşsiz ana dek zeytine özenle yaklaşan Niz Olive, zengin coğrafyasının cömertliğini paylaşıyor.

Misyonumuz & Vizyonumuz

Misyon

Antik çağlardan bu yana uzun yaşamın sırrı olarak gösterilen zeytinin gerçek değerini tüketiciyle buluştururken kalitesini daima en yüksekte, fiyatını ise erişilebilir düzeyde tutarak tüm insanlığın yaşamına zeytinyağının mucizevi lezzetiyle dokunmak.

Vizyon

Binlerce yıldır bu toprakların değerlerini inşa eden atalarımızın mirası zeytinlerin hak ettiği gerçek değeri “İyi zeytinyağı herkesin hakkı” mottosuyla üreterek lezzetini tüm dünyayla buluşturmak.

Yönetim Kadromuz

Bahattin Yorgun

Genel Müdür

Berna Küçükkaya

Kurul Üyesi
Minimum 4 characters